Atribuită Cumpărare directă

SNUR CAUCIUC-SRTFC CLUJ-DEPOUL CLUJ

Număr anunț
DA35494368
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
MDC COMPANY S.R.L. (CUI 15114747)
Cod CPV
19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
403,60 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,60 RON