Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Reabilitare, modernizare si dotare camin cultural in sat Jahalia, Comuna Risca, județul Suceava, submăsura 7.6
- Număr anunț
- SCN1017597
- Autoritate contractantă
- COMUNA RISCA (PRIMARIA COMUNEI RISCA) (CUI 4674781)
- Furnizor / câștigător
- MARDANIEL CONSTRUCT SRL (CUI 24364025)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.442.040,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.438.284,84 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2018 11:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1021834
- Termen limită
- 05.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024910
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1024910.pdf
- Model contract camin Jahalia-semnat.pdf.p7s
- Modele formulare camin Jahalia-semnat.pdf.p7s
- Proiect tehnic-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MARDANIEL CONSTRUCT SRL CUI 24364025
Asociați 1
IULI-MIHA SRL CUI 20986246
Valoare atribuită
1.438.284,84 RON
din 1.442.040,30 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.755,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.