Atribuită Cumpărare directă

Anvelopa vara 225/65 R16C 112/110R FULLGRIP PT925 PETLAS

Număr anunț
DA35481647
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA UNGURENI (CUI 29127429)
Furnizor / câștigător
SCORPION INTERNATIONAL SRL (CUI 14437197)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
890,76 RON
Data publicării
10.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890,76 RON