Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,6% sub estimat
ACHIZITIE AUTOGREDER PENTRU SERVICII PUBLICE IN CADRUL PRIMARIEI BAHNA, JUDETUL NEAMT
- Număr anunț
- SCN1062027
- Autoritate contractantă
- COMUNA BAHNA (PRIMARIA) (CUI 2613648)
- Furnizor / câștigător
- CORPORATION ROM-CONS EQUIPMENT S.R.L. (CUI 39688720)
- Cod CPV
- 43221000-8 · Gredere rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 464.018,25 RON
- Valoare atribuită
- 335.780 RON 27,6% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2020 13:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1037128
- Termen limită
- 24.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1075213
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORPORATION ROM-CONS EQUIPMENT S.R.L. CUI RO39688720
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COSTA UTILAJE S.R.L. CUI RO30043763
Valoare atribuită
335.780 RON
din 464.018,25 RON estimat
27,6%
Adjudecat la 72,4% din estimat · economie 128.238,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.