Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta retea date externa / interna stocare Video

Număr anunț
DA35475740
Autoritate contractantă
COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
Furnizor / câștigător
C&V FIBER OPTICS AND SECURITY NETWORKING S.R.L. (CUI 44940742)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
10.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON