Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet conform ofertei tehnico financiare pentru 24.11.2023

Număr anunț
DA34560461
Autoritate contractantă
Comuna Deleni (CUI 7015203)
Furnizor / câștigător
BIG MEDIA RELATII PUBLICE SRL (CUI 17218000)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.380 RON
Valoare finală
10.510 RON
Data publicării
23.11.2023 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare estimată

10.380 RON