Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dirigenție de șantier Spitalul de Pneumoftiziologie „Dr. Nicolae Rușdea” Baia Mare

Număr anunț
DA35500574
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
TRIO TECH SOLUTIONS S.R.L. (CUI 49602300)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
171.000 RON
Data publicării
12.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171.000 RON