Atribuită Cumpărare directă

Humulin R KwikPen 100UI/ml-sol.inj.in stilou injector preumpl. x 3ml x 6 -Lilly France FR INSULINE U

Număr anunț
DA35489438
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
531,60 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

531,60 RON