Atribuită Cumpărare directă

Fasa / Fesi tifon 10m/20cm ( 20-22 g/m2 ) * OFERTA SPECIALA * LIVRARE 24 H

Număr anunț
DA35502044
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA BRAILA (CUI 4205661)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.194 RON
Data publicării
12.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.194 RON