Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATAT SI DE LUSTRUIT

Număr anunț
DA35500490
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "GHEORGHE ATANASIU (CUI 4691634)
Furnizor / câștigător
SIDE TRADING SRL (CUI 15107812)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.161,38 RON
Data publicării
12.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.161,38 RON