Atribuită Cumpărare directă

Servicii ingineresti de geodezie

Număr anunț
DA35501051
Autoritate contractantă
Orasul Ardud (CUI 3897173)
Furnizor / câștigător
UZ-TER S.R.L. (CUI 30511767)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
127.731,09 RON
Data publicării
12.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127.731,09 RON