Atribuită Cumpărare directă

0513_Pachet materiale promotionale - { Ref. 336; NJ:4500/11.04.2024}

Număr anunț
DA35506226
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
M.M. PROGRESIV DISTRIBUTION SRL (CUI 17209487)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.560 RON
Data publicării
12.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.560 RON