Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cercetare arheologica

Număr anunț
DA35464209
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
EURO CONS SRL (CUI 14888553)
Cod CPV
71351914-3 · Servicii de arheologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
135.000 RON
Data publicării
09.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.000 RON