Atribuită Cumpărare directă

Tehnici și metode de lucru destinate protecției copilului abuzat, neglijat, exploatat...-DGASPC CL

Număr anunț
DA35500856
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE INSTRUIRE SPERANTA S.R.L. (CUI 48763619)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
12.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON