Atribuită Cumpărare directă

Card de memorie , camera supraveghere, wireless range extender

Număr anunț
DA35505623
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA DÂMBOVITA (CUI 26955672)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30233110-5 · Unitati de memorie cu carduri magnetice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
392,94 RON
Data publicării
12.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,94 RON