Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,6% sub estimat

Realizare iluminat public si Reglementare RED in vederea modernizarii urbane in Cristian, strazile Ghimbavului, Marasesti si Raului

Număr anunț
SCN1062126
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
ELECTROCONSTRUCTIA ELECON SA (CUI 3582957)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.681.498,50 RON
Valoare atribuită
2.047.766,55 RON 23,6% sub estimat
Data publicării
29.01.2020 20:23
Anunț de atribuire
SCNA1061971
Termen limită
03.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075377

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRO CONEL IMPEX SRL CUI RO 16213960
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.047.766,55 RON

din 2.681.498,50 RON estimat 23,6%

Adjudecat la 76,4% din estimat · economie 633.731,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.