Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat

Furnizare motorina Euro 5 în comuna Fălciu, județul Vaslui

Număr anunț
SCN1062124
Autoritate contractantă
COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190.000 RON
Valoare atribuită
159.600 RON 16,0% sub estimat
Data publicării
29.01.2020 16:58
Anunț de atribuire
SCNA1032912
Termen limită
05.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075293

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

159.600 RON

din 190.000 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 30.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.