Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Echipamente si aparate de laborator Facultatea de Inginerie

Număr anunț
SCN1062104
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SPECTROMAS S.R.L. (CUI 15338272)
Cod CPV
42994200-2 · Utilaje pentru prelucrarea materialelor plastice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104.504 RON
Valoare atribuită
104.398 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
29.01.2020 14:50
Anunț de atribuire
SCNA1035557
Termen limită
11.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075334

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 104.504 RON Adjudecat: 104.398 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT 1 44.748 RON S.C. IRIS Robotics SRL S.R.L. 44.748 RON
2 LOT 2 59.756 RON SPECTROMAS S.R.L. 59.650 RON ↓0,2%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPECTROMAS S.R.L. CUI 15338272
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIS ROBOTICS SRL CUI RO37714467
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ROMSIR-IMPEX SRL CUI RO 6218870
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

104.398 RON

din 104.504 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 106 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.