Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,0% sub estimat
Servicii de consultanţă pentru asistenţă în perioada de implementare a proiectului “Crearea unei infrastructuri suport de incubare a afacerilor Hub pentru tineret - Cinema Orizont”.
- Număr anunț
- SCN1062102
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BACAU (CUI 4278337)
- Furnizor / câștigător
- RomActiv Business Consulting SRL (CUI 15203674)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 137.940 RON 31,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.01.2020 14:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1039471
- Termen limită
- 14.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1075247
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la form. oferta( anexa la Formular 3).xlsx.p7s
- Caiet sarcini si anexe.pdf.p7s
- DA - prima pag..pdf.p7s
- FisaDate_DF1075247.pdf
- FORMULARE .doc.p7s
- Formular propunere tehnica - Consultanta HUB.docx.p7s
- Proiect de contract .doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RomActiv Business Consulting SRL CUI RO 15203674
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CIVITTA STRATEGY & CONSULTING S.A. CUI RO 19861729
Valoare atribuită
137.940 RON
din 200.000 RON estimat
31,0%
Adjudecat la 69,0% din estimat · economie 62.060 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.