Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,9% sub estimat
Echipamente IT pentru laborator-proiect POCU/320/6/21/122333
- Număr anunț
- SCN1062086
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.301 RON
- Valoare atribuită
- 20.548 RON 21,9% sub estimat
- Data publicării
- 29.01.2020 11:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1034183
- Termen limită
- 10.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1075199
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 26.301 RON Adjudecat: 20.548 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Calculatoare | 23.529 RON | SMART CHOICE S.R.L. | 17.776 RON ↓24,5% |
| 2 | Laptop tip ultrabook | 2.772 RON | 2NET COMPUTER S.R.L. | 2.772 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
2NET COMPUTER SRL CUI RO 8586712
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SMART CHOICE SRL CUI RO 17491492
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SMART CHOICE SRL CUI RO 17491492
Valoare atribuită
20.548 RON
din 26.301 RON estimat
21,9%
Adjudecat la 78,1% din estimat · economie 5.753 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.