Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,9% sub estimat
Proiectare si executie lucrari avand ca obiect “Sistematizarea alimentării cu energie electrică a consumatorilor TGD-0.4 KV din Stația de Conexiuni STA Urseni- Municipiul Timisoara”
- Număr anunț
- SCN1062080
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- BEESPEED AUTOMATIZARI SRL (CUI 6725121)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 853.391 RON
- Valoare atribuită
- 794.307,72 RON 6,9% sub estimat
- Data publicării
- 29.01.2020 11:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1036962
- Termen limită
- 24.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1075301
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si Anexe la caietul de sarcini.rar.p7s
- Clauze contractuale.docx.p7s
- FisaDate_DF1075301.pdf
- Modele de formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
BEESPEED AUTOMATIZARI SRL CUI RO 6725121
Asociați 1
ELECTROECHIPAMENT INDUSTRIAL SRL CUI RO 5567791
Subcontractanți 1
DATCOMP SRL CUI RO 5313483
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TIAB SA CUI RO 1555115
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RALDO ELECTRIC SRL CUI RO28421964
Terți susținători 1
VOLT COMPANY SRL CUI RO 24391615
Valoare atribuită
794.307,72 RON
din 853.391 RON estimat
6,9%
Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 59.083,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.