Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 97 buc. carnete bonuri valorice carburanți auto (motorină) 50 de file a 50 lei/filă

Număr anunț
DA35498430
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
203.781,48 RON
Data publicării
12.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203.781,48 RON