Atribuită Cumpărare directă

Colectare deseuri 15 01 10*, 15 02 02*, 18 02 02*, 18 01 06*, 18 01 03*, 16 05 07*, 16 05 08*

Număr anunț
DA35505920
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
Furnizor / câștigător
MD GREEN CONSULTING SRL (CUI 33790496)
Cod CPV
66132000-4 · Servicii de brokeraj de marfuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
82.699 RON
Data publicării
12.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.699 RON