Atribuită Cumpărare directă

REACTIV GIEMSA PT. MICROSCOPIE / SOLUTIE GIEMSA MERCK - FLACON 1000ML

Număr anunț
DA35504845
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.087,58 RON
Data publicării
12.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.087,58 RON