Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de reparații hidroizolații terase/acoperiș la agențiile 22-017 și 22-049 din cadrul SZ IASI

Număr anunț
DA35487551
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
VARANUS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 48771166)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.248,68 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.248,68 RON