Atribuită Cumpărare directă

Halat chirurgical steril ranforsat IGNIFUG

Număr anunț
DA35493363
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. (CUI 29875195)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.100 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.100 RON