Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Achizitia unui autoturism confort sporit de capacitate 7 locuri (6+1 locuri)
- Număr anunț
- SCN1017581
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
- Furnizor / câștigător
- MIDOCAR SRL (CUI 4992254)
- Cod CPV
- 34115200-8 · Autovehicule pentru transportul a mai putin de 10 persoane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 257.142,85 RON
- Valoare atribuită
- 255.000 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2018 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1007852
- Termen limită
- 04.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025066
Documente
Documentația de atribuire
- 1 CaietSarciniAutototurism6+1.pdf.p7s
- 2 SpecificatieTehnicaAuto6+1locuri-02606.pdf.p7s
- 3 ModelContractFurnizareAutototurism6+1 (1).pdf.p7s
- FisaDate_DF1025066.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIDOCAR SRL CUI RO 4992254
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AUTO SCHUNN SRL CUI RO6336590
Valoare atribuită
255.000 RON
din 257.142,85 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 2.142,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.