Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de proiectare si asistentă tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investiti ,, Gradinita in localitatea Mihail Kogalniceanu''.
- Număr anunț
- SCN1017559
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4508770)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 17.984,91 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2018 08:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1007048
- Termen limită
- 08.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024450
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz Apa.PDF.p7s
- Aviz APM.PDF.p7s
- Aviz canalizare.PDF.p7s
- Aviz DSP.PDF.p7s
- Aviz DSVSA.PDF.p7s
- Aviz Enel.PDF.p7s
- Certificat Urbanism.PDF.p7s
- FisaDate_DF1024450.pdf
- Formulare si model contract.rar.p7s
- Plan topografic.dwg.p7s
- S.F. parte desenata.rar.p7s
- S.F. parte scrisa.rar.p7s
- Studiu Geo .PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Valoare atribuită
17.984,91 RON
din 18.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 15,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.