Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,9% sub estimat

Contract de furnizare si instalare echipamente IT

Număr anunț
SCN1062210
Autoritate contractantă
FONDUL ROMAN DE DEZVOLTARE SOCIALA (CUI 11318329)
Furnizor / câștigător
PRODUCTON SRL (CUI 4528050)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220.000 RON
Valoare atribuită
182.796 RON 16,9% sub estimat
Data publicării
30.01.2020 21:48
Anunț de atribuire
SCNA1036913
Termen limită
21.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075378

Documente

Documentația de atribuire
Control ex-ante

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

182.796 RON

din 220.000 RON estimat 16,9%

Adjudecat la 83,1% din estimat · economie 37.204 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.