Anulată
Anunț de participare
Achizitia de echipamente si servicii necesare extinderii sistemului de contorizare inteligenta (smart metering) – 2 loturi”
- Număr anunț
- CN1020803
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Cod CPV
- 38552000-9 · Contoare electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.883.739,80 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1041462
- Termen limită
- 30.06.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 087-208797
- Documentație de atribuire
- DF1083004
Documente
Documentația de atribuire
- Cantitatile minime si maxime ale celui mai mare contract subsecvent si AC.pdf.p7s
- Documentatie descriptiva nr. 236635_04.12.2019_partea 1.pdf.p7s
- Documentatie descriptiva nr. 236635_04.12.2019_partea 2.pdf.p7s
- Documentatie descriptiva nr. 236635_04.12.2019_partea 3.pdf.p7s
- Documentatie descriptiva nr. 236635_04.12.2019_partea 4.pdf.p7s
- Documentatie descriptiva nr. 236635_04.12.2019_partea 5.pdf.p7s
- Documentatie descriptiva nr. 236635_04.12.2019_partea 6.pdf.p7s
- Documentatie descriptiva nr. 236635_04.12.2019_partea 7.pdf.p7s
- FisaDate_DF1083004.pdf
- Formular oferta tehnica Lot 1.pdf.p7s
- Formular oferta tehnica Lot 2.pdf.p7s
- Model acord cadru LOT 1.pdf.p7s
- Model acord cadru LOT 2.pdf.p7s
- Model formulare.pdf.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
AEM SA CUI 22362524
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ELMOND COM SRL CUI RO 12448866
Asociați 4
3Z ELECTROSERVICE S.R.L. CUI RO 16190785
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SA CUI RO 3433530
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SUCEAVA SA CUI RO 2691247
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MSC OPERATIONAL S.A. CUI RO 29802703
Asociați 1
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.