Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

Furnizarea infrastructurii IT prevăzute în cadrul proiectului "Implementarea unor măsuri de simplificare a serviciilor pentru cetățeni la nivelul Consiliului Județean Mureș", inclusiv instalarea acesteia și instruirea personalului.

Număr anunț
CN1020792
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.073.420 RON
Valoare atribuită
1.061.710 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
05.05.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1038725
Termen limită
09.06.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 087-206405
Documentație de atribuire
DF1083059

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818

Valoare atribuită

1.061.710 RON

din 1.073.420 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 11.710 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.