Atribuită Anunț de participare

Executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii cu titlul „Reabilitare casa comunala, sat Bancu, comuna Ciucsangeorgiu, judetul Harghita“

Număr anunț
SCN1062136
Autoritate contractantă
Comuna Ciucsangeorgiu jud. Harghita (CUI 4246114)
Furnizor / câștigător
TECTUM COMPANY SA (CUI 6314053)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.153.897 RON
Valoare atribuită
1.153.789,82 RON
Data publicării
30.01.2020 10:22
Anunț de atribuire
SCNA1038418
Termen limită
17.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075347

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TECTUM COMPANY SA CUI RO 6314053

Valoare atribuită

1.153.789,82 RON

din 1.153.897 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.