Atribuită Cumpărare directă

Documentatii pentru obtinere avize plan urbanistic general

Număr anunț
DA35497578
Autoritate contractantă
COMUNA HOLBOCA (CUI 4540518)
Furnizor / câștigător
TRUST CONSTRUCT PROIECT S.R.L. (CUI 25074011)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
12.04.2024 13:49
Data finalizării
15.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON