Atribuită Anunț de participare

Achizitie Buldoexcavator, în cadrul proiectului “Achizitie utilaj buldoexcavator pentru dotarea Comunei Uileacu de Beius”

Număr anunț
SCN1062281
Autoritate contractantă
Comuna Uileacu de Beius (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI UILEACU DE BEIUS) (CUI 4784172)
Furnizor / câștigător
TRUCKS CARGO S.R.L. (CUI 23047550)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345.742,56 RON
Valoare atribuită
345.741,95 RON
Data publicării
31.01.2020 16:02
Anunț de atribuire
SCNA1035328
Termen limită
10.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075595

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRUCKS CARGO S.R.L. CUI RO 23047550
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411

Valoare atribuită

345.741,95 RON

din 345.742,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.