Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

CONSTRUCȚIA, EXTINDEREA ȘI REABILITAREA FACILITĂȚILOR DE CAPTARE, TRATARE, ÎNMAGAZINARE ȘI POMPARE APĂ ÎN LOCALITĂȚILE HALMEU, TURȚ, TARNA MARE, TÂRȘOLȚ, HUTA CERTEZE ȘI NEGREȘTI-OAȘ, Numar de identificare POIM-SM-CL-11

Număr anunț
CN1020831
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Cod CPV
45252126-7 · Lucrari de constructii de statii de tratare a apei potabile (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.488.179 RON
Valoare atribuită
62.426.934,55 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
07.05.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1044384
Termen limită
20.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 089-213239
Documentație de atribuire
DF1083218

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Terți susținători 1
STRABAG AG CUI 14487107
Subcontractanți 1
PROBIT SRL CUI RO 3013846

Valoare atribuită

62.426.934,55 RON

din 62.488.179 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 61.244,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.