Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,4% sub estimat

Achiziționarea a 100 de bucăți Ansamblu modular cu 3 module destinate colectării selective a deșeurilor reciclabile amplasate pe raza Municipiului Ploiești în cadrul proiectului ”Sistem de Management Integrat al Deșeurilor Prahova”

Număr anunț
CN1020830
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
44614300-0 · Sisteme de stocare a containerelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260.500 RON
Valoare atribuită
991.200 RON 21,4% sub estimat
Data publicării
06.05.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1041027
Termen limită
11.06.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 088-209940
Documentație de atribuire
DF1082973

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAVITEX PROD SRL CUI RO 7152561
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
POP INDUSTRY SRL CUI RO 6759221
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
HORACE MEDIA SRL CUI 26053386
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

991.200 RON

din 1.260.500 RON estimat 21,4%

Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 269.300 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.