Atribuită
Anunț de participare
Contract furnizare agent termic si apa geotermala pentru asigurarea functionarii Parcului Acvatic si centrului de relaxare Calimanesti
- Număr anunț
- SCN1062263
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
- Furnizor / câștigător
- GEOTHERM DISTRIBUTION S.A. (CUI 29948360)
- Cod CPV
- 09300000-2 · Electricitate, incalzire, energie solara si nucleara (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 535.799,60 RON
- Valoare atribuită
- 551.798,61 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 13:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1033282
- Termen limită
- 13.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1075575
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEOTHERM DISTRIBUTION S.A. CUI 29948360
Valoare atribuită
551.798,61 RON
din 535.799,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro