Atribuită Anunț de participare

Servicii de mentenanta pentru echipamentele de securitate din cadrul Aeroportului International "George Enescu" Bacau

Număr anunț
SCN1062255
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI RO4278841)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504.000 RON
Valoare atribuită
504.000 RON
Data publicării
31.01.2020 13:36
Anunț de atribuire
SCNA1035143
Termen limită
20.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075571

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

504.000 RON

din 504.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.