Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,1% sub estimat

“LUCRARI PENTRU PUNERE IN SIGURANTA DE URGENTA SI CONSOLIDARE DN1E km 12+100, ZONA CABANA SULINAR, POIANA BRASOV - PT SI EXECUTIE”

Număr anunț
SCN1062245
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
GEOSOND SA (CUI 5625027)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504.201,68 RON
Valoare atribuită
417.970 RON 17,1% sub estimat
Data publicării
31.01.2020 12:20
Anunț de atribuire
SCNA1035577
Termen limită
13.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075518

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEOSOND SA CUI RO 5625027

Valoare atribuită

417.970 RON

din 504.201,68 RON estimat 17,1%

Adjudecat la 82,9% din estimat · economie 86.231,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.