Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,7% sub estimat
ECHIPAMENTE IT
- Număr anunț
- SCN1062213
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
- Furnizor / câștigător
- PROCEDO VEST SRL (CUI 17891677)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.344,55 RON
- Valoare atribuită
- 9.113 RON 19,7% sub estimat
- Data publicării
- 31.01.2020 07:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1037076
- Termen limită
- 17.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1075507
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROCEDO VEST SRL CUI RO 17891677
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMANIAN INTEGRATED TECHNOLOGIES AND COMMUNICATIONS SRL CUI RO36107289
Valoare atribuită
9.113 RON
din 11.344,55 RON estimat
19,7%
Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 2.231,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.