Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,3% sub estimat

Servicii de asistenţă tehnică în vederea supravegherii lucrărilor proiectului „Modernizarea drumurilor judeţene DJ151B şi DJ142, Ungheni (DN15) – Mica – Tîrnăveni (DN14A), judeţul Mureş”

Număr anunț
CN1018494
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
BASELI DRUM CONSULT S.R.L. (CUI 36977708)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.527.010 RON
Valoare atribuită
1.187.025,84 RON 22,3% sub estimat
Data publicării
31.01.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1036770
Termen limită
06.03.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 022-048783
Documentație de atribuire
DF1074971

Documente

Documentația de atribuire
Control ex-ante

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
AE DOZORING CUI SK2022678394

Valoare atribuită

1.187.025,84 RON

din 1.527.010 RON estimat 22,3%

Adjudecat la 77,7% din estimat · economie 339.984,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.