Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta si modernizare iluminat public – Comuna Grebanu, Judetul Buzau

Număr anunț
DA35496168
Autoritate contractantă
Comuna Grebanu (CUI 3662690)
Furnizor / câștigător
ELENET 2005 SRL (CUI 17674058)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
69.000 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
16.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.000 RON