Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii si mentenanta agregate de refrigerare

Număr anunț
DA35506593
Autoritate contractantă
Penitenciarul Gherla (CUI 4288292)
Furnizor / câștigător
CATYON INSTAL SRL (CUI 37707818)
Cod CPV
42513290-4 · Echipament frigorific industrial (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
15.04.2024 13:49
Data finalizării
16.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON