Atribuită Cumpărare directă

ULEI CASTROL LL -5W30 5L

Număr anunț
DA35518075
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
Furnizor / câștigător
AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
Cod CPV
09134100-8 · Ulei Diesel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
693,27 RON
Data publicării
15.04.2024 13:49
Data finalizării
16.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

693,27 RON