Atribuită Cumpărare directă

Lantus SoloStar 100UI/ml x 5pen/3ml

Număr anunț
DA35517397
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
185,07 RON
Data publicării
15.04.2024 13:49
Data finalizării
16.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,07 RON