Atribuită Cumpărare directă

RACORD PRESIUNE BATERII MONOCOMANDA

Număr anunț
DA35511490
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE (CUI 4350807)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
Cod CPV
44163200-2 · Racorduri de tevarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
121,80 RON
Data publicării
15.04.2024 13:49
Data finalizării
16.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,80 RON