Atribuită Cumpărare directă

Cartus Filtrant Carbune Bloc

Număr anunț
DA35518873
Autoritate contractantă
COLEGIUL ORTODOX "MITROPOLITUL NICOLAE COLAN" CLUJ NAPOCA (CUI 5303102)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
117,24 RON
Data publicării
15.04.2024 13:49
Data finalizării
16.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,24 RON