Atribuită Cumpărare directă

Pachet spray autoaparare si aparat ultrasunete pentru indepartarea cainilor

Număr anunț
DA35511773
Autoritate contractantă
APAREGIO GORJ S.A. (CUI 20415711)
Furnizor / câștigător
HUNTER STAR SRL (CUI 22183987)
Cod CPV
35300000-7 · Arme, munitii si piese conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.168,10 RON
Data publicării
15.04.2024 13:49
Data finalizării
16.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.168,10 RON