Atribuită Cumpărare directă

BALON PENTRU PROCEDURI IN LEZIUNI CRONICE CALCIFICATE, balon pt ocluzii coronariene cronice

Număr anunț
DA35518647
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS SRL (CUI 25045148)
Cod CPV
33111730-7 · Accesorii pentru angioplastie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
15.04.2024 13:49
Data finalizării
16.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON