Atribuită Cumpărare directă

plasa sudata 6x2000x6000;TABLA EXPANDATA 1,5*1000*2000

Număr anunț
DA35501778
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
BIAYANNIS & CO SRL (CUI 32392255)
Cod CPV
44316400-2 · Articole de fierarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
730,50 RON
Data publicării
12.04.2024 13:49
Data finalizării
16.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

730,50 RON